Menu

Kiedy zostanie opublikowane ogłoszenie w portalach?

Zawsze staramy się jak najszybciej dodać ogłoszenie do portali internetowych, jednak ze wzgledu na różne częstotliwości odświeżania danych przez poszczególne portale ogłoszenie może być widoczne po 24-48 godzinach od momentu zaksięgowania wpłaty. W zdecydowanej większości przypadków czas oczekiwania na publikację nie przekracza jednak kilku godzin.

W jaki sposób dodać ogłoszenie?

Aby dodać ogłoszenie wypełnij formularz z danymi nieruchomości i dokonaj płatności za pośrednictwem PayU lub tradycyjnym przelewem. Po zaksięgowaniu płatności dodamy ogłoszenie do portali internetowych.

Jak przedłużyć czas publikacji ogłoszenia?

Na kilka dni przed wygaśnięciem Twojego ogłoszenia otrzymasz email informujący o warunkach i sposobie przedłużenia.

Dlaczego w niektórych portalach nie ma mojego maila i telefonu?

Niektóre portale ogłoszeniowe usuwają dane kontaktowe do właściceli nieruchomości, ponieważ chcą badać statystyki poprzez formularze kontaktowe. Każdorazowo, gdy otrzymamy takie zapytanie przekierujemy to zapytanie do Ciebie.

Czy mogę przed końcem wykupionej usługi wycofać ogłoszenie?

Tak, takie ogłoszenie można wycofać w każdej chwili.

Dlaczego po zmianie ceny lub treści ogłoszenia nie widać zmiany w niektorych serwisach?

Taka zmiana powinna być widoczna po takim czasie jak umieszczenie nowego ogłoszenia, nie dłużej niż 24-48 godzin, a najczęściej do kilku godzin. Jeśli działoby się inaczej skontaktuj się z nami.

Po co ogłaszać się w ofertybezpośrednie.pl skoro mogę dać ofertę do dowolnej ilości biur nieruchomości?

Rzeczywiście większość biur nieruchomości nie pobiera opłat za publikację ofert, jednak gdy dojdzie do sprzedaży lub wynajmu, to trzeba zapłacić prowizję (zwykle kilka lub kilkanaście tysięcy złotych). Poza tym osoby poszukujące nieruchomości preferują oferty bezpośrednie od właścicieli, co swiększa skuteczność ogłoszeń promowanych przez nasz serwis.